محصولات

توليد و چاپ انواع رول هاي بسته بندي:
به صورت تك لايه و با امكان لمينت چند لايه از انواع فیلم پلی پروپیلن ( OPP، CPP) پلي استر و پلي اتيلن ، انواع توييست، رول هاي ترموفرمر و ...... به صورت شفاف ، چاپدار، متالايز با ضخامت هاي مختلف قابل عرضه مي باشند .
•    رول كلدسيل: 
تكنولوژي كلدسيل براي چسباندن لبه هاي لفاف هاي بسته بندي بدون نياز به دوخت حرارتي قابل استفاده مي باشد، با توجه به خصوصيت اين نوع لفاف و حرارت نديدن محصول و نداشتن بو، براي بسته بندي انواع محصولات غذايي از جمله بسته بندي انواع كيك و كلوچه و بستني و  ....مناسب مي باشد.
•    رول مات و براق:
رولهايي با چاپ همزمان مات و براق بر روي يك لفاف كه جلوه اي زيبا به كار شما ميبخشد از تواناييهاي منحصر به فرد اين مجموعه مي باشد.
•    رول ترموفرمينگ:
 به صورت تک لایه و چند لایه که امکان فرم گیری و دوخت حرارتی و سيل شدن بر روي ظرفهاي PP و PET را دارند مناسب جهت بسته بندي انواع  محصولات غذايي  از جمله سالاد، سبزي، خمير و پنير پيتزا و ... ميباشد


توليد و چاپ انواع پاكت:
•    تهيه ، توليد و چاپ و لمينت لفاف هاي چند لايه به صورت پاكت سه طرف دوخت، وسط دوخت، كاست از بغل ، كاست از كف، زيپدار و ..... با مصارف متفاوت در صنايع غذايي دارويي، كشاورزي، بهداشتي  و .... با توجه به ميزان نفوذناپذيري از تواناييهاي اين مجموعه مي باشد.
•    پاكت وكيوم: 
تكنولوژي روز دنيا بر پايه ماندگاري بيشتر محصولات غذايي با پاكت هاي وكيوم قابل اجرا مي باشد، اين پاكتها با ضخامتهاي متفاوت بر حسب نياز مشتری با امكان لمينت چند لايه از انواع  پلي استر و پلی اتيلن و پلي آميد قابل عرضه مي باشند، از خصوصيت اين نوع پاكت ميتوان به قابليت پاستوريزاسيون،دوخت پذيري مناسب، مقاوم در برابر خوردگی و.... اشاره كرد.

تهيه و چاپ فيلم شرينك و  فيلم پي وي سي شرينك: 
•    تهيه و چاپ فيلم های مورد نياز جهت شرينك كردن محصولات از قبيل پك های آب معدنی و نوشابه و .....
•    چاپ و دوخت و برش های مخصوص اسليو شرينك با خاصيت شكل پذيری بالا توسط حرارت و با تونل بخار مناسب جهت پوشش انواع محصولات غذايي، انواع سس، مربا ، نوشيدني ها، محصولات آرايشي و بهداشتی و پلمپ درب  بطری و ظروف متفاوت...... اين نوع شرينك مي تواند بر حسب نياز از جنس پلي استر و يا پي وي سي توليد شود. 
 لفاف ساشه :    
•    بسته بندي هاي كوچك يك بار مصرف که معمولا برای بسته بندی مواد غذايي شامل انواع سس و لبنيات ، مواد دارويی و بهداشتي و ... استفاده می شود. 

توليد انواع ساك هاي دستی و  تبليغاتی:
•    شركت  اشكان لفاف توس با قابليت توليد انواع ساك دستي های تبليغاتی با ضخامت هاي متفاوت، به صورت دسته ركابی ، دسته تقويت و .....در خدمت مشتريان گرامی مي باشد.

soap2day